Haberler / Blog

Kazakistan ekonomisi yüzde 4 büyüdü

Kazakistan Cumhurbaşkanlığı sitesinde Nazarbayev’in geleneksel halka sesleniş metni yayımlandı. Nazarbayev, dünyanın en gelişmiş 30 ülkesi listesine girmeyi amaçladıklarını belirterek, bunun için belirledikleri 100 adım kalkı ..

Devamı
Güvenilir Bişkek Taşıma Hizmeti

            Nakliyatta en önemli konulardan biri kuşkusuz araç, eleman ve taşıma yöntemleridir. Ayrıca zamana karşı yarışarak zamanında yük teslimatı da çok önemlidir. Trenlog, yarım asra yakın ..

Devamı
Profesyonel Taşıma Hizmeti

            Gıda sektöründe taşınması problem olan bütün ürünleri, profesyonel taşıma hizmetleri kategorisinde, soğutucu özelliklere sahip araçlarla, pratik bir şekilde taşıyoruz. Taşına ..

Devamı
Astana Nakliye Konusunda Tecrübe Sahibi

            Üretilen ürünlerin satışı, nakliye ile mümkündür. Uluslararası ticaretin en önemli unsuru olan ve profesyonel çözüm gerektiren uluslararası nakliyat seçenekleri, so ..

Devamı
Bişkek Parsiyel Nakliyeciliğinde Uzman İşi

  Sanayi devrimi ile birlikte karasal taşıma işlemlerinde devrim meydana getiren yük araçları, günümüzde ülkeler arası ticaretin önemli bir ayağını teşkil etmektedir. Trenlog, bu kategoride İstanbul merkezli çal ..

Devamı
Moskova Taşıma

 Moskova Taşıma Hizmetleri Nasıl Sağlanır?   Ülkemiz hem ihracat hem de ithalat konusunda oldukça etkin bir ülkedir. Ülkemizin en çok ihracat yaptığı ülkeler sıralamasına bakıldığında Rusya, bu ülkelerin ..

Devamı